Купив мусат для правки ножів, дуже швидко відправили (не зважаючи на те що був вихідний) та товар відмінної якості! Дякую!
Володимир О.
Відмінно
Дякую! Два замовлення отримали як домовлялися. Ножі і дошки для кухні дуже гарні та якісні. Ми так задоволені, що здійснили нове замовлення. 😀😃😄😀😃
Андрій Б.
Відмінно
Все чудово товар як на картинці жінка задоволена
Александр З.
Відмінно
Спасибо,заказывал маме на подарок супер.Теперь закажу и себе
Роман Г.
Відмінно
Александр Ч.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Обіцяют но не виконують
Коментар продавця
Добрий день. Товару дійсно не було в наявності. Про що ми вас попередили. Відправка мала відбутись до 8 березня але виникла затримка на виробництві і всі відправки цих наборів посунулись в часі. Всі наші вироби зроблені в Україні. А займатись виробництвом в Україні в умовах війни дуже важко. Постійно виникають якісь непередбачувані ситуації. Ми намагаємось робити все, щоб наші клієнти це не відчували на собі. Але не завжди так виходить нажаль. Вибачте за незручності.
Снежана К.
Добре
Замовила керамічний мусат, відправили швидко, мусат мабуть добрий, бо ще не випробувала, не знаю. Одне погано за доставку платила, хоча підписка для своїх є. Але це не провина продавця, це Пром винен.
Купив мусат для правки ножів, дуже швидко відправили (не зважаючи на те що був вихідний) та товар відмінної якості! Дякую!
Дякую! Два замовлення отримали як домовлялися. Ножі і дошки для кухні дуже гарні та якісні. Ми так задоволені, що здійснили нове замовлення. 😀😃😄😀😃
Все чудово товар як на картинці жінка задоволена
Спасибо,заказывал маме на подарок супер.Теперь закажу и себе
Обіцяют но не виконують
Добрий день.
Товару дійсно не було в наявності. Про що ми вас попередили.
Відправка мала відбутись до 8 березня але виникла затримка на виробництві і всі відправки цих наборів посунулись в часі.
Всі наші вироби зроблені в Україні. А займатись виробництвом в Україні в умовах війни дуже важко. Постійно виникають якісь непередбачувані ситуації.
Ми намагаємось робити все, щоб наші клієнти це не відчували на собі. Але не завжди так виходить нажаль.
Вибачте за незручності.
Замовила керамічний мусат, відправили швидко, мусат мабуть добрий, бо ще не випробувала, не знаю. Одне погано за доставку платила, хоча підписка для своїх є. Але це не провина продавця, це Пром винен.