
Ніж ручної роботи «Патріот #23» зі шкіряними ножнами N690/61 HRC.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
5 940 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Патріот #23».
📍 Клинок виготовлений з австрійської нержавіючої сталі марки N690.
Твердість 61 одиниця.
Фініш клинка – машинний сатін.
Руків'я з гібрида – кап клена та акрил.
Лиття – латунь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 260 мм
✔️ Довжина клинка – 140 мм
✔️ Ширина клинка – 28 мм
✔️ Товщина обуха – 4.2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Тактичний |
| Матеріал леза | N690 |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Колір | Блакитний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
- Ціна: 5 940 ₴








