Новинка

Ніж ручної роботи з ламінованого дамаска «Wolf» зі шкіряними ножнами 63 HRC
- В наявності
44 000 ₴
+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Wolf».
❗️ Такий в світі один та більше не буде.
📍 Клинок із ламінованого дамаска ДІ69-МП сталі 95х18.
Твердість 63 одиниці.
Спуски прямі, зведення в 0,2 мм.
Заточений під кутом 18 градусів на сторону.
Фініш клинка – полірування в дзеркало.
Руківʼя – ріг буйвола, стабілізований ріг лося, стабілізований морений граб, нержавійка, мозаїчний пін.
Ножни – сувіль берези, морений граб, шкіра рослинного дублення (Італія), вставка з сувелю берези і нержавійки. Бусини зі стабілізованого рога лося.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 270 мм
✔️ Довжина клинка – 130 мм
✔️ Ширина клинка – 33 мм
✔️ Товщина обуха – 4,3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Твердість ріжучого леза | 63 HRC |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Товщина леза | 4.3 мм |
- Ціна: 44 000 ₴









