Новинка

Ніж ручної роботи з мозаїчного дамаска «Гектор #2» зі шкіряними ножнами 59–60 HRC.
- В наявності
16 500 ₴
+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Ножі з мозаїчного дамаська виготовляються в єдиному екземплярі. Без можливості повторити точну копію. Але можна зробити схожий ніж на замовлення або вибрати з наявних.
⚔️ Ніж ручної роботи «Гектор #2».
📍 Клинок виготовлений із мозаїчного дамаска.
Твердість 59–60 одиниць.
Центр декоративного пакету У8А та нікель, на ріжучій кромці витий мозаїчний дамаск з У8А та ХВГ.
Фініш клинка – хімічна оксидація, дуже гарно переливається.
Спуски прямі, зведення в 0,3 мм.
Руківʼя з гібриду – кап клена та акрил.
Больстер та тильник – мельхіор.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 270 мм
✔️ Довжина клинка – 160 мм
✔️ Ширина клинка – 33 мм
✔️ Товщина обуха – 4,5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Довжина ножа | 270 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Ширина леза | 33 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
- Ціна: 16 500 ₴









