Новинка

Ніж ручної роботи «Сапсан #7» з піхвами з кайдекса Х12МФ/59-60 HRC.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
3 190 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Сапсан #7».
📍 Клинок виготовлений зі сталі марки Х12МФ.
Твердість 59-60 одиниць.
Спуски прямі, зведення в 0.5 мм.
Ніж суцільнометалевий, накладки з дерева горіх.
Ножни з пластику, з кріпленням tek-lok на пояс.
Дуже зручний та збалансований ніж.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 260 мм
✔️ Довжина клинка – 135 мм
✔️ Ширина клинка – 40 мм
✔️ Товщина обуха – 4.6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 260 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 4.6 мм |
- Ціна: 3 190 ₴








