
Кинжал ручної роботи «Дикий #6» зі сталі К390 в нержавіючому дамаску, 64 HRC.
- В наявності
26 400 ₴
+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ексклюзивний кинджал ручної роботи «Дикий #6».
📍 Клинок виготовлений із нержавіючого дамаска.
По центру сталь К390, обкладки N690 через нікель.
Твердість 64 одиниці.
Спуски прямі, зведення в 0.1 мм.
Загострений під кутом 35 градусів.
Руків'я та ножни – залізне дерево айронвуд.
Больстер та тильник – анодований титан.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 285 мм
✔️ Довжина клинка – 140 мм
✔️ Ширина клинка – 30 мм
✔️ Товщина обуха – 4.2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Твердість ріжучого леза | 64 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 145 мм |
| Довжина ножа | 285 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4.2 мм |
- Ціна: 26 400 ₴









