Новинка

Ніж ручної роботи тактично-туристичний «Трофейний #1» з шкіряними піхвами ШХ15/60 HRC.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
6 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Трофейний #1», сталь із трофейної техніки.
📍 Клинок виготовлений із кованої сталі ШХ15 в ламінаті через сітку.
Сталь із трофейної техніки.
Твердість 60 одиниць.
Фініш клинка – блеквош.
Спуски прямі, зведення в 0.4 мм.
Руків'я – стабілізований кап вільхи та кап клена.
Больстер – латунь.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 240 мм
✔️ Довжина клинка – 120 мм
✔️ Ширина клинка – 30 мм
✔️ Товщина обуха – 4.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 240 мм |
| Поверхня | Стоунвош |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
- Ціна: 6 600 ₴








