Новинка

Подарунковий кейс для шаблі, шашки або меча з різьбленням «КП-2».
- В наявності
- Оптом і в роздріб
7 150 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
🧳 Подарунковий кейс для шаблі, шашки або меча з різьбленням «КП-2».
📍 Виготовлений з натурального ясеня.
Патріотична різьба. Міцна дерев'яна конструкція з красивою природною текстурою.
У середині – декоративне наповнення з деревної стружки, яке делікатно фіксує шаблю та запобігає подряпинам.
Стильний і практичний варіант для колекційного зберігання або подарунка.
📌 Зовнішні розміри:
✔️ Загальна довжина – 995 мм
✔️ Ширина – 175 мм
✔️ Висота – 85 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 7 150 ₴






