Новинка

Ніж ручної роботи «Скінер #17» (Шкурник) з піхвами зі шкіри Х12МФ/60 HRC
- В наявності
- Оптом і в роздріб
4 950 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановні покупці! Уточнюйте фактичну наявність ножів у менеджера магазину.
⚔️ Ніж ручної роботи «Скінер #17».
📍 Клинок виготовлений з кованої сталі марки Х12МФ.
Твердість 60 одиниць.
Спуски прямі, зведення в 0.5 мм.
Клинок матовий, травлення у хлорному залізі.
Ніж суцільнометалевий, накладки з текстоліту.
Шкіряний чохол у комплекті, з підвісом на ремінь.
Дуже зручний та збалансований ніж.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина – 235 мм
✔️ Довжина клинка – 110 мм
✔️ Ширина клинка – 40 мм
✔️ Товщина обуха – 4.8 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Довжина ножа | 235 мм |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 4.8 мм |
- Ціна: 4 950 ₴








