Топ

Нож ручной работы «Носорог #2» 65х13/57 HRC.
- В наличии
- Оптом и в розницу
1 760 ₴
Показать оптовые цены+380 (50) 150-89-52
Менеджер магазинаОписание
Характеристики
Информация для заказа
Ув. покупатели! Уточняйте фактическое наличие ножей у менеджера магазина.
⚔️ Бюджетний ніж ручної роботи «Носоріг #2».
📍Виготовлений з нержавіючої сталі марки 65х13.
Дана сталь не вимагає жодного догляду і добре тримає заточку.
Твердість - 57 одиниць.
Клинок полірований у дзеркало.
Ніж суцільнометалевий.
Накладки з дуба на двох заклепках.
Больстер і тильник із нержавіючої сталі.
Шкіряний чохол у комплекті, з кріпленням на ремінь.
📌 Характеристики:
✔️ Загальна довжина - 260 мм
✔️ Довжина клинка - 140 мм
✔️ Ширина клинка - 47 мм
✔️ Товщина обуха - 2.4мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Материал лезвия | 65X13 |
| Твердость режущего лезвия | 57 HRC |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Длина рукоятки | 120 мм |
| Длина ножа | 260 мм |
| Поверхность | Зеркальная |
| Заточка лезвия | Двусторонняя |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 140 мм |
| Ширина лезвия | 47 мм |
| Толщина лезвия | 2.4 мм |
- Цена: 1 760 ₴







